Darželio ir mokyklos išleistuvių programos
Išleistuvių programa „Jaunųjų mokslininkų laboratorija“

Edukacinė VII forto laboratorija išleistuvių programos metu taps Jaunųjų mokslininkų nekasdienių tyrimų erdve – čia programos dalyviai susipažins su įdomiausiais chemijos ir fizikos reiškiniais, stebėdami ir patys atlikdami kruopščiai atrinktus, stebinančius eksperimentus!

chemija1800ant800s.jpg

Jaunieji mokslininkai išleistuvių programos metu pasigamins ir tai, ką galės su savimi parsinešti namo – pabaigę laboratorinius bandymus, programos dalyviai pasiners į rimtus konstravimo darbus: su darželiu atsisveikinantys vaikai padės mediniam ežiukui prisitvirtinti pavasario gėrybes, o mokyklinio amžiaus jaunieji mokslininkai konstruos gumine juostele varomus automobiliukus ar spalvinguosius kaleidoskopus!

Vaikai, aprengti visa tikriems mokslininkams būtina apranga, stebės bei patys atliks įvairiausius eksperimentus šiuolaikiškai įrengtoje edukacinėje laboratorijoje, o konstravimo darbais užsiims VII forto edukacijų centro kazematuose atvertose kūrybinėse dirbtuvėlėse. Programos metu jaunųjų mokslininkų kolektyvui vadovauja patyrę specialistai, todėl namų sąlygomis neprieinamos medžiagos bei įranga čia mažiesiems – visiškai saugios.

Išleistuvių programa „Karinės pratybos“

Aktyvius užsiėmimus mėgstančius vaikus išleistuves kviečiame sutikti kariams būtino inventoriaus apsuptyje – Kauno tvirtovės VII forte vyksiančios Karinės pratybos įtrauks vaikus į aktyvų, karinių iššūkių kupiną orientacinį žaidimą, kuris pareikalaus ne tik vikrumo, bet ir sumanumo!

karasProgramos dalyviai, susiskirstę į komandas, rungsis karinėje misijoje – orientacinėse varžybose dėl senųjų VII forto karių palikto lobio. Išleistuvių programos metu dalyviai susipažins su VII forto istorija, čia gyvenusių karių kasdienybe bei lavins savo gebėjimus karinės tematikos žaidimuose. Nemažai drąsos pareikalaus ir alpinistų parengtos trasos, kuriose vaikai galės apžvelgti VII forto teritoriją tiesiog kybodami ore!

Programos metu vaikus prižiūrės ir užsiėmimus ves du patyrę instruktoriai. Visos užduotys ir pramogos yra aktyvios ir, be abejo, visiškai saugios. Nors programos metu pateikiama daug kariškų iššūkių, senųjų forto karių paliktos užduotys džiugina ne vien berniukus – mergaitės taip pat niekada nelieka abejingos!

IMG_908855

Kas Jūsų laukia Kauno tvirtovės VII forte, užsisakius vieną iš programų?

Pasirinkę vieną iš programų, darželio/mokyklos išleistuves sutiksite VII forto kareivinių patalpose, kur iki 70 žmonių talpinančios salės yra aprūpintos garso sistema ir multimedijos įranga, dūmų bei muilo burbulų mašinomis, profesionaliu sceniniu apšvietimu bei abejingų nepaliksiančiu konsolės „Xbox One“ šokių žaidimu „Just Dance“. Jūsų patogumui čia pat yra įrengta virtuvė, kurioje rasite visus reikiamus indus bei stalo įrankių komplektus, taip pat įrengti sanitariniai mazgai, veikia bevielis internetas.

Vyresnieji išleistuvių svečiai – vaikų tėveliai, auklėtojai ir kiti mokytojai – taip pat turi galimybę užsisakyti nemokamą ekskursiją po Kauno tvirtovės VII fortą, kurios metu susipažins su Kauno tvirtovės ir VII forto istorija.

Programos rekomenduojamos: priešmokyklinės grupės – 7 klasės mokiniams

Dalyvių skaičius: iki 30 (auklėtojų/mokytojų ir tėvelių skaičius nėra ribojamas)

Programos trukmė: 2,5 val. + 2,5 val. laisvo laiko mūsų patalpose.

Programos kaina: 350 € (edukacinė programa + patalpų nuoma)

Vieta: Kauno tvirtovės VII fortas, Archyvo g. 61, Kaunas

Užsakymai priimami: muziejaus informacijos centre, el. paštu info@septintasfortas.lt  arba                 telefono nr. + 370 655 66550

 

 

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

EDUKACIJŲ CENTRAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais +370 655 66550 arba  370 699 22536

Jei neatsiliepiam – labai prašome SMS arba el. paštu mokykla@septintasfortas.lt

Visą parą mus rasite Online Facebuke – https://www.facebook.com/kaunotvirtove/

Muziejaus lankymas:

Dėl apsilankymo muziejaus ekspozicijoje ir ekskursijų grupėms kreptis tel. +370 655 66 550 arba el. paštu info@septintasfortas.lt

Vasaros metu ekskursijų nevedame.

 

Steam School Label

© 2022 septintasfortas.lt
Orlov Visual Agency logo