Darželio ir mokyklos išleistuvių programos
Išleistuvių programa „Jaunųjų mokslininkų laboratorija“

Edukacinė VII forto laboratorija išleistuvių programos metu taps Jaunųjų mokslininkų nekasdienių tyrimų erdve – su patyrusių kolegų pagalba vaikai atliks pačius įdomiausius eksperimentus ir visos mokslo paslaptys atsidurs jaunųjų mokslininkų rankose!

chemija1800ant800s.jpg

Speciali edukacinė programa sudomins visus dalyvius. Nesvarbu, ar vaikai aktyvūs, ar ramūs – įspūdinga demonstracijų ir mokslinių eksperimentų programa nepaliks nei vieno abejingo – juk mokslas gali būti toks įdomus! Jaunųjų mokslininkų būrį supažindinsime su įdomiausiais chemijos ir fizikos reiškiniais, paaiškinsime jų susidarymo priežastis bei įtvirtinsime įgytas žinias atliekant praktinius bandymus, o mikroskopo pagalba supažindinsime su plika akimi nematomu pasauliu. Spalvas keičiantys skysčiai, fontanas cheminėje kolboje, skysto azoto debesys, lūžtantys spinduliai ir elektros paslaptys – tai tik maža dalis laukiančių įdomybių. 

 

Vaikai išleistuvių programos metu pasigamins ir tai, ką galės su savimi parsinešti namo – kūrybinių dirbtuvių metu programos dalyviai pasiners į rimtus konstravimo darbus.

Jaunųjų mokslininkų kolektyvui vadovaus patyrę specialistai, todėl namų sąlygomis neprieinamos medžiagos bei įranga čia mažiesiems – visiškai saugios. Programa rekomenduojama būsimiems pirmokams arba baigiantiems 4-ąją klasę (turime du skirtingo programos sudėtingumo scenarijus darželinukams ir ketvirtokams). 

Išleistuvių programa „Ežiukas eina į mokyklą“

Kviečiame mūsų jauniausius VII forto lankytojus švęsti darželio išleistuves su edukacine programa “Ežiukas eina į mokyklą”. Šioje programoje būsimiesiems pirmokams vyks žaismingas atsisveikinimas su darželiu. Visi žinome, kokia spygliuota ežiukų nugara ir kad kartais prie jos prilimpa ežiuko vaišės kaip nukritę obuoliai ir kriaušės, ar dekoracijos kaip spalvoti rudeniniai lapai. Vaikai turės galimybę išsirinkti iš daugybės detalių ir jomis papuošę ežiuką jį neštis namo arba į būsimą klasę. Nepamiršime sugalvoti ežiukams vardų ir juos užrašysime.
Užsiemimo metu vaikai surinks savo mediniam ežiukui gėrybes tinkamas nusinešti į įvairias pamokas, valgyklą ir dalintis su būsimais klasiokais. Programos dalyviai išsirinks 11 jiems labiausiai patikusias gėrybes- jas suskaičiuos, spalvins, dekoruos ir virvute pritvirtins ant ežiuko, keliaujančio į mokyklą, nugaros.
Vėliau visi dalyviai turės galimybę iš magnetinių konstruktorių pastatyti namelius, tunelius savo ežiukams ir kartu nusifotografuoti.
Šios programos trūkmė – 2 valandos + 30 min laisvo laiko. 

 

Kas Jūsų laukia Kauno tvirtovės VII forte, užsisakius vieną iš programų?

Pasirinkę vieną iš programų, darželio/mokyklos išleistuves sutiksite VII forto kareivinių patalpose, kur iki 60 žmonių talpinančios salės yra aprūpintos garso sistema ir multimedijos įranga, dūmų bei muilo burbulų mašinomis, profesionaliu sceniniu apšvietimu bei abejingų nepaliksiančiu konsolės „Xbox One“ šokių žaidimu „Just Dance“. Jūsų patogumui čia pat yra įrengta virtuvė, kurioje rasite visus reikiamus indus bei stalo įrankių komplektus, taip pat įrengti sanitariniai mazgai, veikia bevielis internetas.

Programos rekomenduojamos: priešmokyklinės grupės – 4 klasės mokiniams

Dalyvių skaičius: iki 30 (auklėtojų/mokytojų ir tėvelių skaičius nėra ribojamas)

Programos trukmė: 2 – 2,5 val.

Programos kaina: 15 €  vaikui už edukacinę programą

Patalpų nuoma po programos: 100 eurų už valandą

Vieta: Kauno tvirtovės VII fortas, Archyvo g. 61, Kaunas

Užsakymai priimami: muziejaus informacijos centre, el. paštu info@septintasfortas.lt  arba telefono nr. + 370 655 66550

 

 

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

EDUKACIJŲ CENTRAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais +370 655 66550 arba  +370 699 22536

Jei neatsiliepiam –  prašome susisiekti SMS arba el. paštu edukacija@septintasfortas.lt

Visą parą mus rasite Online Facebuke – https://www.facebook.com/kaunotvirtove/

 

Steam School Label

© 2024 septintasfortas.lt
Orlov Visual Agency logo