Gamtos mokslai

  • Būreliai skirti: 1-12 klasių moksleiviams
  • Užsiėmimų trukmė: 2 ak. val. (1 val. 30 min.), vieną kartą per savaitę
  • Užsiėmimų kaina: 35 eurai/mėn. minus NVŠ krepšelis
  • Užsiėmimų trukmė: rugsėjo 18 d. - birželio 1 d.

Gamtos mokslų būreliai – tai integruotos chemijos, fizikos ir biologijos neformalaus švietimos programos, akredituotos įstatymo numatyta tvarka ir pritaikytos 1-12 klasių mokiniams. Gamtos mokslų būrelių užsiėmimų metu fundamentalios žinios glaudžiai persipina su projektine veikla – mūsų mokytojai savo teiginius stengiasi pagrįsti ne vadovėlio autoritetu, bet čia pat atliekamais eksperimentais. Integruoto mokymo dėka stengiames kartu su mokiniais praktiškai pažinti daugelį gamtos mokslų vadovėlių sakinių, įtikinamai atsakyti į klausimą „kam to reikia?“ ir siūlyti savo mokiniams pažangias metodikas bei mokymosi priemones, kurių ieškome visame pasaulyje.

Užsiėmimai vyksta Kauno tvirtovės VII forte įrengtoje edukacinėje laboratorijoje, būrelių dalyviai yra pilnai aprūpinami visa būtina įranga, reagentais bei saugos priemonėmis. Laboratorijos techninė bazė yra nuolatos plečiama ir atnaujinama.

Gamtos mokslų būrelių akimirkos

Gamtos mokslų bičiuliai

Užsiėmimai skirti 1-4 ir 5-8 klasių mokiniams, kurie Kauno tvirtovės VII forto laboratorijoje lankysis pirmą kartą ir siekia sukurti tvirtus gamtos mokslų pamatus. Parengtos programos metu patys sudėtingiausi cheminiai, fizikiniai ir biologiniai reiškiniai bus paaiškinami remiantis praktiniais pavyzdžiais bei laboratoriniais bandymais, o jau nuo pirmųjų užsiėmimų moksleiviai bus skatinami tyrinėti, analizuoti ir logiškai mąstyti.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę štai čia!

Eskursijos nuotrauka

Gamtos mokslų draugai

Užsiėmimai skirti 5-8 klasių mokiniams, siekiantiems plėsti ir praktiškai įtvirtinti jau turimas ir mūsų edukacinėje laboratorijoje įgytas chemijos, fizikos ir biologijos mokslų žinias. Užsiėmimų metu moksleiviai tyrinės atitinkamas disciplinas ir susipažins su praktiniu darbu laboratorijoje, atlikdami cheminius, fizikinius ir biologinius eksperimentus bei jų analizes.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę štai čia!

Eskursijos nuotrauka

Gamtos mokslų ekspertai

Užsiėmimai skirti 9 – 12 klasių mokiniams, mokykloje įgyjantiems pagrindines chemijos, fizikos ir biologijos žinias, norintiems jas pagilinti bei siekiantiems praktinės laboratorinio-tiriamojo darbo patirties pagal individualius poreikius. Užsiėmimų metu moksleiviams suteikiama galimybė lankytis moderniausiose Lietuvos įmonių ir universitetų laboratorijose.

Siekiant pritaikyti įgytas žinias bei ugdyti pedagogines kompetencijas, moksleiviai nuolatos skatinami dalyvauti nacionaliniuose mokslo festivaliuose ar vesti edukacines programas jaunesniems moksleiviams.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę štai čia!

Eskursijos nuotrauka

Darbo laikas

II – VI: 10 – 17 val.
VII: 10 – 15 val.

Muziejaus lankymas

Bilieto kaina: 3 €, gido paslaugos kaina: 6 €
50% nuolaida bilietui taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia

© 2018 septintasfortas.lt
Tandem logo