• Būreliai skirti: 2–12 klasių moksleiviams
  • Užsiėmimų trukmė: 2 ak. val. (1 val. 30 min.), vieną kartą per savaitę
  • Vieno būrelio kaina mėnesiui yra 60 eurų. Taikomas 20 eurų NVŠ krepšelis vienam būreliui. Taikoma 50 % nuolaida antram bei trečiam būreliui.
  • Užsiėmimų trukmė: rugsėjo 11 d. – birželio 15 d.
  • Registracijos nuoroda - https://forms.gle/nned3pF1A8dUD8FK6

Gamtos mokslų būreliai – integruotos chemijos, fizikos ir biologijos neformalaus švietimos programos, akredituotos įstatymo numatyta tvarka ir pritaikytos 2–12 klasių mokiniams. Gamtos mokslų būrelių užsiėmimų metu fundamentalios žinios glaudžiai persipina su projektine veikla – mūsų mokytojai savo teiginius stengiasi pagrįsti ne vadovėlio autoritetu, bet čia pat atliekamais eksperimentais. Integruoto mokymo dėka stengiames kartu su mokiniais praktiškai pažinti daugelį gamtos mokslų vadovėlių sakinių, įtikinamai atsakyti į klausimą „kam to reikia?“ ir siūlyti savo mokiniams pažangias metodikas bei mokymosi priemones, kurių ieškome visame pasaulyje.

Užsiėmimai vyksta Kauno tvirtovės VII forte įrengtoje edukacinėje laboratorijoje, būrelių dalyviai yra pilnai aprūpinami visa būtina įranga, reagentais bei saugos priemonėmis. Laboratorijos techninė bazė yra nuolatos plečiama ir atnaujinama.

Gamtos mokslų būrelių akimirkos

 

Gamtos mokslų bičiuliai

Užsiėmimai skirti 1–4 klasių mokiniams, kurie Kauno tvirtovės VII forto laboratorijoje lankysis pirmą kartą ir siekia sukurti tvirtus gamtos mokslų pamatus. Parengtos programos metu patys sudėtingiausi cheminiai, fizikiniai ir biologiniai reiškiniai bus paaiškinami remiantis praktiniais pavyzdžiais bei laboratoriniais bandymais, o jau nuo pirmųjų užsiėmimų moksleiviai bus skatinami tyrinėti, analizuoti ir logiškai mąstyti.

Eskursijos nuotrauka

Gamtos mokslų draugai

Užsiėmimai skirti 5–7 klasių mokiniams, siekiantiems plėsti ir praktiškai įtvirtinti jau turimas ir mūsų edukacinėje laboratorijoje įgytas chemijos, fizikos ir biologijos mokslų žinias. Užsiėmimų metu moksleiviai tyrinės atitinkamas disciplinas ir susipažins su praktiniu darbu laboratorijoje, atlikdami cheminius, fizikinius ir biologinius eksperimentus bei jų analizes.

Eskursijos nuotrauka

Gamtos mokslų ekspertai

Užsiėmimai skirti 8–10 klasių mokiniams, mokykloje įgyjantiems pagrindines chemijos, fizikos ir biologijos žinias, norintiems jas pagilinti bei siekiantiems praktinės laboratorinio-tiriamojo darbo patirties pagal individualius poreikius. Užsiėmimų metu moksleiviams suteikiama galimybė lankytis moderniausiose Lietuvos įmonių ir universitetų laboratorijose.

Siekiant pritaikyti įgytas žinias, moksleiviai nuolatos skatinami dalyvauti nacionaliniuose mokslo festivaliuose ar vesti edukacines programas jaunesniems mokiniams.

Eskursijos nuotrauka

 

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

EDUKACIJŲ CENTRAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais +370 655 66550 arba  +370 699 22536

Jei neatsiliepiam –  prašome susisiekti SMS arba el. paštu edukacija@septintasfortas.lt

Visą parą mus rasite Online Facebuke – https://www.facebook.com/kaunotvirtove/

 

Steam School Label

© 2024 septintasfortas.lt
Orlov Visual Agency logo