• (Lietuvių) Būreliai skirti: 1-12 klasių moksleiviams
  • (Lietuvių) Užsiėmimų trukmė: 2 ak. val. (1 val. 30 min.), vieną kartą per savaitę
  • (Lietuvių) Užsiėmimų kaina: 35 eurai/mėn. minus NVŠ krepšelis
  • (Lietuvių) Užsiėmimų trukmė: rugsėjo 18 d. - birželio 1 d.

Извините, этот техт доступен только в “Литовский” и “Американский Английский”.

(Lietuvių) Gamtos mokslų bičiuliai

(Lietuvių)

Užsiėmimai skirti 1-4 ir 5-8 klasių moksleiviams, kurie Kauno tvirtovės VII forto laboratorijoje lankysis pirmą kartą ir siekia sukurti tvirtus gamtos mokslų pamatus. Parengtos programos metu patys sudėtingiausi cheminiai, fizikiniai ir biologiniai reiškiniai bus paaiškinami remiantis praktiniais pavyzdžiais bei laboratoriniais bandymais, o jau nuo pirmųjų užsiėmimų moksleiviai bus skatinami tyrinėti, analizuoti ir logiškai mąstyti.

Eskursijos nuotrauka

(Lietuvių) Matematikos bičiuliai

(Lietuvių)

Užsiėmimai skirti 2-4 klasių moksleiviams, kurių metu siekiama pagilinti jau turimas matematikos žinias, pasiruošti stojimui į progimnazijos klases ir įvairiems matematikos konkursams. Užsiėmimų metu 1 val. bus skirta teorijai ir uždavinių sprendimui, o pusvalandis — matematinės kompetencijos ugdymui žaidimo forma. Moksleiviai taip pat bus skatinami dalyvauti įvairiuose matematikos konkursuose, kurie ugdo kūrybinį loginį mąstymą.

Užsiėmimų akimirkos

Eskursijos nuotrauka

(Lietuvių) Gamtos mokslų draugai

(Lietuvių)

Užsiėmimai skirti 5-8 klasių moksleiviams, siekiantiems plėsti ir praktiškai įtvirtinti jau turimas ir mūsų edukacinėje laboratorijoje įgytas chemijos, fizikos ir biologijos mokslų žinias. Užsiėmimų metu moksleiviai tyrinės atitinkamas disciplinas ir susipažins su praktiniu darbu laboratorijoje, atlikdami cheminius, fizikinius ir biologinius eksperimentus bei jų analizes.

Eskursijos nuotrauka

(Lietuvių) Matematikos draugai

(Lietuvių)

Užsiėmimų metu stiprinami 5-8 klasių moksleivių savarankiško matematikos mokymosi įgūdžiai, ruošiamasi aukštesnės klasės kursui ar stojamajam egzaminui į gimnazijas. Moksleiviai užsiėmimų metu susipažins įdomiąja matematika — spręs neįprastus uždavinius, galvosūkius, žais matematinius žaidimus. Moksleiviai taip pat bus skatinami dalyvauti įvairiuose matematikos konkursuose, kurie ugdo kūrybinį loginį mąstymą.

Užsiėmimų akimirkos

Eskursijos nuotrauka

(Lietuvių) Gamtos mokslų ekspertai

(Lietuvių)

Užsiėmimai skirti 9 — 12 klasių moksleiviams, mokykloje įgyjantiems pagrindines chemijos, fizikos ir biologijos žinias, norintiems jas pagilinti bei siekiantiems praktinės laboratorinio-tiriamojo darbo patirties pagal individualius poreikius. Užsiėmimų metu moksleiviams suteikiama galimybė lankytis moderniausiose Lietuvos įmonių ir universitetų laboratorijose.

Siekiant pritaikyti įgytas žinias bei ugdyti pedagogines kompetencijas, moksleiviai nuolatos skatinami dalyvauti nacionaliniuose mokslo festivaliuose ar vesti edukacines programas jaunesniems moksleiviams.

Eskursijos nuotrauka

(Lietuvių) Matematikos ekspertai

(Lietuvių)

Užsiėmimai skirti 9-10 ir 11-12 klasių moksleiviams, siekiantiems pakartoti ir pagilinti jau turimas matematikos žinias, pasiruošti įvairiems matematikos konkursams bei valstybiniam matematikos egzaminui — stiprinami mokinių gebėjimai, supažindinama su egzaminų struktūra, atliekama daug tipinių egzaminų užduočių. Užsiėmimų metu moksleiviams suteikiama galimybė lankytis moderniausiose Lietuvos įmonių ir universitetų laboratorijose.

Siekiant pritaikyti įgytas žinias bei ugdyti pedagogines kompetencijas, moksleiviai nuolatos skatinami dalyvauti nacionaliniuose mokslo festivaliuose ar vesti edukacines programas jaunesniems moksleiviams.

Užsiėmimų akimirkos

Eskursijos nuotrauka

(Lietuvių) Kompiuterinis projektavimas ir modeliavimas

(Lietuvių)

Užsiėmimų metu 7-9 ir 10-12 klasių moksleiviai susipažins su kompiuterinio projektavimo programine įranga (AutoCad, SolidWorks ir kt.), išmoks dirbti su pjaustymo ir spausdinimo ploteriais, lazerinėmis staklėmis ir kita kompiuterizuota įranga. Parengta programa siekiama suteikti moksleiviams pagrindines teorines ir praktines braižybos bei projektavimo žinias, padėsiančias tolimesnėse architektūros, kompiuterinio projektavimo ir modeliavimo studijose.

Skaityti daugiau

Eskursijos nuotrauka

(Lietuvių)

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

Muziejaus lankymas:

Dėl apsilankymo muziejaus ekspozicijoje ir ekskursijų grupėms kreptis tel. +370 619 76 114 arba el. paštu info@septintasfortas.lt

Ekskursijas vedame lietuvių, anglų, rusų bei hebrajų kalbomis. Prašome laiką rezervuoti iš anksto.

EDUKACIJŲ CENTRO LANKYMAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais + 370 699 22536 arba +370 655 66550 arba el. paštu mokykla@septintasfortas.lt

© 2019 septintasfortas.lt
Tandem logo