• (Lietuvių) Būreliai skirti: 1–12 klasių moksleiviams
  • (Lietuvių) Užsiėmimų trukmė: 2 ak. val. (1 val. 30 min.), vieną kartą per savaitę
  • (Lietuvių) Užsiėmimų kaina: 35 eurai/mėn. minus NVŠ krepšelis
  • (Lietuvių) Užsiėmimų trukmė: rugsėjo 17 d. – birželio 1 d.

Извините, этот техт доступен только в “Литовский” и “Американский Английский”.

(Lietuvių) Gamtos mokslų bičiuliai

(Lietuvių)

Užsiėmimai skirti 1–4 klasių mokiniams, kurie Kauno tvirtovės VII forto laboratorijoje lankysis pirmą kartą ir siekia sukurti tvirtus gamtos mokslų pamatus. Parengtos programos metu patys sudėtingiausi cheminiai, fizikiniai ir biologiniai reiškiniai bus paaiškinami remiantis praktiniais pavyzdžiais bei laboratoriniais bandymais, o jau nuo pirmųjų užsiėmimų moksleiviai bus skatinami tyrinėti, analizuoti ir logiškai mąstyti.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę čia!

Eskursijos nuotrauka

(Lietuvių) Gamtos mokslų draugai

(Lietuvių)

Užsiėmimai skirti 5–8 klasių mokiniams, siekiantiems plėsti ir praktiškai įtvirtinti jau turimas ir mūsų edukacinėje laboratorijoje įgytas chemijos, fizikos ir biologijos mokslų žinias. Užsiėmimų metu moksleiviai tyrinės atitinkamas disciplinas ir susipažins su praktiniu darbu laboratorijoje, atlikdami cheminius, fizikinius ir biologinius eksperimentus bei jų analizes.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę čia!

Eskursijos nuotrauka

(Lietuvių) Gamtos mokslų ekspertai

(Lietuvių)

Užsiėmimai skirti 9–12 klasių mokiniams, mokykloje įgyjantiems pagrindines chemijos, fizikos ir biologijos žinias, norintiems jas pagilinti bei siekiantiems praktinės laboratorinio-tiriamojo darbo patirties pagal individualius poreikius. Užsiėmimų metu moksleiviams suteikiama galimybė lankytis moderniausiose Lietuvos įmonių ir universitetų laboratorijose.

Siekiant pritaikyti įgytas žinias, moksleiviai nuolatos skatinami dalyvauti nacionaliniuose mokslo festivaliuose ar vesti edukacines programas jaunesniems mokiniams.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę čia!

Eskursijos nuotrauka

(Lietuvių)

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

Muziejaus lankymas:

Dėl apsilankymo muziejaus ekspozicijoje ir ekskursijų grupėms kreptis tel. +370 619 76 114 arba el. paštu info@septintasfortas.lt

Ekskursijas vedame lietuvių, anglų, rusų bei hebrajų kalbomis. Prašome laiką rezervuoti iš anksto.

EDUKACIJŲ CENTRO LANKYMAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais + 370 699 22536 arba +370 655 66550 arba el. paštu mokykla@septintasfortas.lt

© 2018 septintasfortas.lt
Tandem logo