• (Lietuvių) Būreliai skirti: 1–12 klasių moksleiviams
  • (Lietuvių) Užsiėmimų trukmė: 2 ak. val. (1 val. 30 min.), vieną kartą per savaitę
  • (Lietuvių) Užsiėmimų kaina: 35 eurai/mėn. minus NVŠ krepšelis
  • (Lietuvių) Užsiėmimų trukmė: rugsėjo 17 d. – birželio 1 d.

Извините, этот техт доступен только в “Литовский” и “Американский Английский”.

(Lietuvių) Matematikos bičiuliai

(Lietuvių)

Užsiėmimai skirti priešmokyklinių bei 1–4 klasių mokiniams, kurių metu siekiama pagilinti jau turimas matematikos žinias, pasiruošti stojimui į progimnazijos klases ir įvairiems matematikos konkursams. Užsiėmimų metu 1 val. bus skirta teorijai ir uždavinių sprendimui, o pusvalandis – matematinės kompetencijos ugdymui žaidimo forma. Moksleiviai taip pat bus skatinami dalyvauti įvairiuose matematikos konkursuose, kurie ugdo kūrybinį loginį mąstymą.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę čia!

Eskursijos nuotrauka

(Lietuvių) Matematikos draugai

(Lietuvių)

Užsiėmimų metu stiprinami 5–8 klasių mokinių savarankiško matematikos mokymosi įgūdžiai, ruošiamasi aukštesnės klasės kursui ar stojamajam egzaminui į gimnazijas. Moksleiviai užsiėmimų metu susipažins įdomiąja matematika – spręs neįprastus uždavinius, galvosūkius, žais matematinius žaidimus. Moksleiviai taip pat bus skatinami dalyvauti įvairiuose matematikos konkursuose, kurie ugdo kūrybinį loginį mąstymą.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę čia!

Eskursijos nuotrauka

(Lietuvių) Matematikos ekspertai

(Lietuvių)

Užsiėmimai skirti 9–10 ir 11–12 klasių mokiniams, siekiantiems pakartoti ir pagilinti jau turimas matematikos žinias, pasiruošti įvairiems matematikos konkursams bei valstybiniam matematikos egzaminui – stiprinami mokinių gebėjimai, supažindinama su egzaminų struktūra, atliekama daug tipinių egzaminų užduočių. Užsiėmimų metu moksleiviams suteikiama galimybė dalyvauti mokslo festivaliuose ir lankytis moderniausiose Lietuvos įmonėse bei universitetuose.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę čia!

Eskursijos nuotrauka

(Lietuvių)

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

Muziejaus lankymas:

Dėl apsilankymo muziejaus ekspozicijoje ir ekskursijų grupėms kreptis tel. +370 619 76 114 arba el. paštu info@septintasfortas.lt

Ekskursijas vedame lietuvių, anglų, rusų bei hebrajų kalbomis. Prašome laiką rezervuoti iš anksto.

EDUKACIJŲ CENTRO LANKYMAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais + 370 699 22536 arba +370 655 66550 arba el. paštu mokykla@septintasfortas.lt

© 2018 septintasfortas.lt
Tandem logo