Kauno tvirtovės VII forto edukacinės programos neįprastoms darželio ar mokyklos išleistuvių šventėms – tai nepamirštamų įspūdžių kupini užsiėmimai, kurių metu vaikai pasiners į neįtikėtiną gamtos mokslų ar istorijos pasaulį. Čia vaikų laukia ne tik smagios užduotys ir žaidimai, bet ir nenutrūkstantis pažinimo džiaugsmas!

Pasirinkę vieną iš programų, šventę sutiksite VII forto kareivinių pastate esančiose patalpose – suaugusieji čia ras visus būtiniausius stalo įrankius, indus bei viruvėlę, tuo tarpu jaunesniųjų dalyvių laukia erdvūs kareivinių edukaciniai kazematai, turintys spalvotą apšvietimą, vaizdo ir garso įrangą.

„Jaunųjų mokslininkų laboratorija“ ir „Karinės pratybos“ vaikams garantuoja be galo linksmai, įdomiai ir naudingai praleistą laiką!

Darželio ar mokyklos išleistuvių švenčių programų aprašymus, trukmę ir kainas galite rasti čia.

Užsakymai priimami el. paštu info@septintasfortas.lt , telefono numeriu + 370 655 66550 bei muziejaus informacijos centre.

 

Jaunųjų mokslininkų laboratorija

  • Programa skirta: 7 – 14 m. vaikams (rekomenduojamas dalyvių skaičius – iki 20)
  • Renginio laikas: programos gali būti užsakytos bet kuriai savaitės dienai, savaitgalį programai galite pasirinkti Jums patogesnį laiką: 11 val. arba 16 val., darbo dienomis programos laikas derinamas individualiai.
  • Programos trukmė: 2,5 val. + 1,5 val. laisvo laiko mūsų patalpose.
  • Programos kaina: rytinė programa (11 val.) - 120 €, vakarinė programa (nuo 16 val.) - 150 €.
  • Vieta: Kauno tvirtovės VII fortas, Archyvo g. 61, Kaunas.

Barška stiklinės kolbos, specialiuose konteineriuose saugomas sausas ledas, gausybėje mėgintuvėlių maišomi įvairių spalvų tirpalai… Taip vyksta pasiruošimas „Jaunųjų mokslininkų laboratorijos“ programai.

Netrukus visos mokslo paslaptys atsidurs jaunųjų mokslininkų rankose: su patyrusių kolegų pagalba, VII forto edukacinėje laboratorijoje vaikai atliks pačius įdomiausius eksperimentus!

Speciali edukacinė programa sudomins visus dalyvius – ir vaikus, ir jų tėvelius. Nesvarbu, ar vaikai aktyvūs, ar ramūs – įspūdinga demonstracijų, žaidimų ir mokslinių eksperimentų programa nepaliks nei vieno abejingo – juk mokslas gali būti toks įdomus! Jaunųjų mokslininkų būrį supažindinsime su įdomiausiais chemijos ir fizikos reiškiniais, paaiškinsime jų susidarymo priežastis bei įtvirtinsime įgytas žinias atliekant praktinius bandymus.

Vaikai, aprengti visa tikriems mokslininkams būtina apranga, stebės bei patys atliks įvairiausius eksperimentus šiuolaikiškai įrengtoje edukacinėje laboratorijoje. Programos metu jaunųjų mokslininkų kolektyvui vadovauja patyrę specialistai, todėl namų sąlygomis neprieinamos medžiagos bei įranga čia mažiesiems – visiškai saugios.

Eskursijos nuotrauka Eskursijos nuotrauka Eskursijos nuotrauka

 

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

EDUKACIJŲ CENTRAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais +370 655 66550 arba  +370 699 22536

Jei neatsiliepiam –  prašome susisiekti SMS arba el. paštu edukacija@septintasfortas.lt

Visą parą mus rasite Online Facebuke – https://www.facebook.com/kaunotvirtove/

 

Steam School Label

© 2024 septintasfortas.lt
Orlov Visual Agency logo