Technologija

  • Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 25
  • Programos trukmė: ~ 1 val. 15 min.
  • Programos kaina: vienam dalyviui - 5 €
  • Užsisakyti galite: el. paštu info@septintasfortas.lt , telefono numeriu + 370 699 22536 bei muziejaus informacijos centre

Kaip ir kitų mokslų, technologijų sąvoka Kauno tvirtovės VII forte neatitinka to, ką sutinkate mokykloje. Technologijų užsiėmimų metu su dalyviais negaminsime šaukštų ar raktų pakabukų, o konstruosime neįprastus žaislus, kuriuos vėliau kiekvienas mokslinių dirbtuvėlių dalyvis galės išsinešti su savimi.

Visi programos dalyviai bus aprūpinti reikalingais įrankiais ir detalėmis, pagamintomis Kauno tvirtovės VII forte, naudojant lazerines cnc pjovimo stakles. Gamybos proceso metu visas reikalingas žinias apie konstruojamą žaislą suteiks mūsų patyrusios mokytojos ar edukacinių programų vedėjos.

Kaleidoskopas

Netyčia atsiradęs prietaisas jau keletą amžių savo kuriamais raštais džiugina ne vieną. Šios edukacinės programos metu dalyviai susipažins su kaleidoskopo atsiradimo istorija, paskirtimi bei, konstruodami jį patys, išsiaiškins, iš ko jis iš tiesų susideda. Stengdamiesi suprasti, kaip veikia kaleidoskopas, nagrinėsime optikos mokslą: susipažinsime su šviesos prigimtimi, spalvomis, difuziniu ir veidrodiniu atspindžiais bei, žinoma, atnaujinsime savo žinias apie veidrodžius.

Programa rekomenduojama: 4-7 klasės mokiniams

Eskursijos nuotrauka

Ekomobilis

Edukacinės programos metu dalyviai susipažins su bendra greičio sąvoka bei išmoks, kaip dar gali būti skirstomas šis fizikinis dydis. Programos dalyviai taip pat išsiaiškins, ką reiškia skirtingi greičio matavimo vienetai ir kaip galima sužinoti bet kokio objekto judėjimo greitį. Susipažinę su teorija, programos dalyviai, padedant patyrusioms vedėjoms, susikonstruos savo unikalų, gumine juostele varomą, ekomobilį!

Programa rekomenduojama: 2-4 klasės mokiniams

Eskursijos nuotrauka

Ežiukas

Tai jauniausiems VII forto draugams skirta edukacinė programa. Šios programos metu kiekvienas jaunasis tyrinėtojas surinks savo ežiukui įvairiausių gėrybių rinkinį, jį papuošdamas ir sugalvodamas jam labiausiai tinkantį vardą. Šio užsiėmimo metu lavinama smulkioji motorika, loginis mąstymas, skatinamas kūrybiškumas bei įgyjama individualaus darbo ir skaičiavimo praktikos.

Programa gali būti pritaikoma temai „Ežiukas eina į mokyklą“.

Programa rekomenduojama: 5-8 metų vaikams

Eskursijos nuotrauka

Darbo laikas

II – VI: 10 – 17 val.
VII: 10 – 15 val.

Muziejaus lankymas

Bilieto kaina: 3 €, gido paslaugos kaina: 6 €
50% nuolaida bilietui taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia

© 2017 septintasfortas.lt
Tandem logo