Tikslieji mokslai

  • Būreliai skirti: 1-12 klasių moksleiviams
  • Užsiėmimų trukmė: 2 ak. val. (1 val. 30 min.), vieną kartą per savaitę
  • Užsiėmimų kaina: 35 eurai/mėn. minus NVŠ krepšelis
  • Užsiėmimų trukmė: rugsėjo 18 d. - birželio 1 d.

Matematikos būreliai – tai 1-12 klasių mokiniams pritaikytas interaktyvus, loginį ir vizualinį mąstymą lavinantis ugdymas. Užsiėmimai vyksta nedidelėse grupelėse, kuriose mūsų mokytojai stengiasi prisitaikyti prie kiekvieno vaiko gebėjimų ir padėti jam tobulėti. Ugdydami matematinę kompetenciją taikome įvairius nestandartinius ir klasikinius mokymo(si) metodus, kurie naudojami atsižvelgiant į amžiaus grupes. Daug dėmesio skiriama loginėms, geometrinėms, nestandartinėms užduotims. Skatiname mokinius dalyvauti konkursuose ir padedame pasirengti patikroms ir olimpiadoms.

Užsiėmimai vyksta Kauno tvirtovės VII forte įrengtoje matematikos klasėje, būrelių dalyviai yra aprūpinami visomis reikalingomis priemonėmis, suteikiama galimybė naudotis integruotais žaidimais.

Matematikos būrelių akimirkos

Matematikos bičiuliai

Užsiėmimai skirti 2-4 klasių mokiniams, kurių metu siekiama pagilinti jau turimas matematikos žinias, pasiruošti stojimui į progimnazijos klases ir įvairiems matematikos konkursams. Užsiėmimų metu 1 val. bus skirta teorijai ir uždavinių sprendimui, o pusvalandis – matematinės kompetencijos ugdymui žaidimo forma. Moksleiviai taip pat bus skatinami dalyvauti įvairiuose matematikos konkursuose, kurie ugdo kūrybinį loginį mąstymą.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę štai čia!

Eskursijos nuotrauka

Matematikos draugai

Užsiėmimų metu stiprinami 5-8 klasių mokinių savarankiško matematikos mokymosi įgūdžiai, ruošiamasi aukštesnės klasės kursui ar stojamajam egzaminui į gimnazijas. Moksleiviai užsiėmimų metu susipažins įdomiąja matematika – spręs neįprastus uždavinius, galvosūkius, žais matematinius žaidimus. Moksleiviai taip pat bus skatinami dalyvauti įvairiuose matematikos konkursuose, kurie ugdo kūrybinį loginį mąstymą.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę štai čia!

Eskursijos nuotrauka

Matematikos ekspertai

Užsiėmimai skirti 9-10 ir 11-12 klasių mokiniams, siekiantiems pakartoti ir pagilinti jau turimas matematikos žinias, pasiruošti įvairiems matematikos konkursams bei valstybiniam matematikos egzaminui – stiprinami mokinių gebėjimai, supažindinama su egzaminų struktūra, atliekama daug tipinių egzaminų užduočių. Užsiėmimų metu moksleiviams suteikiama galimybė dalyvauti mokslo festivaliuose ir lankytis moderniausiose Lietuvos įmonėse bei universitetuose.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę štai čia!

Eskursijos nuotrauka

Darbo laikas

II – VI: 10 – 17 val.
VII: 10 – 15 val.

Muziejaus lankymas

Bilieto kaina: 3 €, gido paslaugos kaina: 6 €
50% nuolaida bilietui taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia

© 2018 septintasfortas.lt
Tandem logo