Biochemijos obligacijos
 

Nuo pirmojo Kauno tvirtovės VII forto laboratorijoje pravesto būrelio užsiėmimo praėjo jau ketveri metai. Per šį laikotarpį stipriai išaugo ne tik mokiniai, bet ir jiems siūlomų užsiėmimų įvairovė: stebėdami talentingus ir entuziazmo kupinus mokinius, džiaugdamiesi jų kasdieniais atradimais ir aukštais įvertinimais olimpiadų metu, matydami norą mokytis ir pažinti dar daugiau, nuolat plečiame veiklos sritis.

Siekiant sukurti kokybišką mokslo aplinką gamtos mokslų kryptimi susidomėjusiems mokiniams, Kauno tvirtovės VII forte bus įkurta pirmoji mokiniams atvira biochemijos laboratorija, leisianti išsamiai ir praktiškai susipažinti su pristatoma medžiaga. Tai – antrosios klasės biologinės saugos laboratorija, įrengta remiantis PSO (Pasaulio sveikatos organizacija) reglamentu.

Laboratorijoje švietimo tikslais bus vykdomi taikomieji biochemijos tyrimai baltymų, DNR ir gyvulinių ląstelių srityse. Mokiniams taip pat bus sudarytos visos sąlygos brandos darbų rengimui, dalyvavimui jaunojo mokslininko konkurse bei pasiruošimui sėkmingoms studijoms Lietuvos ir kitų valstybių universitetuose. Biochemijos užsiėmimų pagrindą sudarys BIO-RAD kompanijos biotechnologijos kursas, papildytas Lietuvos universitetų biochemijos programų turiniu. Laboratorijai vadovaus VDU doktorantė Lina Trečiokaitė. Laboratoriją ketinama įrengti iki 2018 m. gruodžio 31 d.

Nors dalis laboratorijai reikalingos įrangos – jau įsigyta, tolimesniam patalpų pritaikymui ir plėtrai reikalinga finansinė pagalba. Visus, norinčius prisidėti prie biochemijos laboratorijos įrengimo, kviečiame įsigyti obligacijas. Kiekviena 20 € vertės parduota obligacija nuo spalio 1 d.  padidės 15%: šia suma bus galima atsiskaityti už visas Kauno tvirtovės VII forte teikiamas prekes ir paslaugas. Obligaciją (ar kelias) įsigyti galite tik bankiniu pavedimu. 

Rekvizitai įsigijimui:

VšĮ Karo paveldo centras
Sąskaita: LT777300010102154123
Paskirtis: už biochemijos obligaciją(-as)

Daugiau informacijos telefonu +370 655 66550 arba
el. paštu mokykla@septintasfortas.lt

 

Opening Hours

Tue – Sat.  10.00 – 17.00

Sun. 10.00 – 15.00

 

To visit the Museum

Admission fee: 3 €, guided tour: 3,5 € supplement

50% discount to secondary and higher education students, seniors and persons with disability

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

Muziejaus lankymas:

Dėl apsilankymo muziejaus ekspozicijoje ir ekskursijų grupėms kreptis tel. +370 619 76 114 arba el. paštu info@septintasfortas.lt

Ekskursijas vedame lietuvių, anglų, rusų bei hebrajų kalbomis. Prašome laiką rezervuoti iš anksto.

EDUKACIJŲ CENTRO LANKYMAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais + 370 699 22536 arba +370 655 66550 arba el. paštu mokykla@septintasfortas.lt

© 2019 septintasfortas.lt
Orlov Visual Agency logo