• Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 30
  • Programos trukmė: 1,5 val.
  • Programos kaina: vienam dalyviui - 4 €
  • Užsisakyti galite: el. paštu info@septintasfortas.lt , telefono numeriu + 370 699 22536 bei muziejaus informacijos centre

Veikiausiai nesuklysime sakydami, jog lankymasis muziejuose moksleiviams dažniausiai asocijuojasi su tyliais vaikščiojimais salėmis, ilgai trunkančiais gidų pasakojimais ir taisykle „nieko neliesti“. Mes manome, jog šį įsitikinimą pakeisti galime tik perleidę pažinimo procesą į moksleivių rankas! Istorinės tematikos edukacinės programos – tai aktyvūs užsiėmimai, kurių metu dalyviai turi galimybę ne tik susipažinti su Kauno tvirtovės bei VII forto istorija, bet ir ištirti ją patys!

 

Lobio paieška VII forte

Ši edukacinė programa – tai aktyvi pažintis su Kauno tvirtovės istorija ir VII fortu. Išklausę trumpo, istoriniais žemėlapiais iliustruoto pasakojimo, programos dalyviai išskiriami į dvi komandas, dalyvausiančias orientaciniame – pažintiniame žaidime. Šis žaidimas – tikras iššūkis, kurio tikslas – rasti prieš daugiau nei 120 metų VII forte gyvenusių karių paslėptą lobį.

Nepasiklysti didelėje, 7 ha apimančioje VII forto teritorijoje, dalyviams padės juos lydintys patyrę instruktoriai, o lobio paiešką palengvins sumaniai paslėptos užuominos. Lankydamiesi erdviuose šaudmenų sandėliuose, sunkiai prieinamose artileristų slėptuvėse ar tamsiuose tuneliuose, programos dalyviai ras trumpus aprašus, kaip šios vietos buvo naudojamos, kuomet VII fortas dar buvo vienas saugiausių Kauno tvirtovės karinių įtvirtinimų.

Esant nepalankioms oro sąlygoms, edukacinė programa vyksta Kauno tvirtovės VII forto kareivinių pastate.

Programa rekomenduojama: 1-5 klasių mokiniams

Eskursijos nuotrauka Eskursijos nuotrauka Eskursijos nuotrauka

Kauno tvirtovės VII forto alpinizmo trasos

 

Plaukus kedenantis vėjelis, nuotykius žadančios trasos ir iš viršaus atsiverianti VII forto panorama – tokiais pojūčiais džiaugsis kiekvienas, užsukęs į alpinizmo įranga nusėtus įtvirtinimo šlaitus ir pylimus.

Dalyviai, aprūpinti visa reikalinga įranga, išbandys skrydį virš kairiojo forto kiemo, kelionę virš „bedugnės“ pėstininkų pozicijoje, gimnastų vertą išbandymą einant kelių metrų aukštyje ištemptu lynu ir kitas drąsos reikalaujančias trasas. Alpinizmo elementais papildytos nuotykių programos padės atgauti jėgas po išsamios pažinties su VII forto istorija bei Kauno tvirtovės gynėjų kasdienybe.

Dėmesio! Alpinizmo trasos veikia tik šiltu laiku (balandžio-spalio mėnesiais).

Alpinistiniai užsiėmimai yra užsakomi kaip papildoma bet kurios edukacinės programos dalis. 

Užsiėmimo kaina: užsakytos edukacinės programos kaina vienam dalyviui + 1 €/dalyvį.

Eskursijos nuotrauka Eskursijos nuotrauka Eskursijos nuotrauka

 

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

EDUKACIJŲ CENTRAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais +370 655 66550 arba  370 699 22536

Jei neatsiliepiam – labai prašome SMS arba el. paštu mokykla@septintasfortas.lt

Visą parą mus rasite Online Facebuke – https://www.facebook.com/kaunotvirtove/

Muziejaus lankymas:

Dėl apsilankymo muziejaus ekspozicijoje ir ekskursijų grupėms kreptis tel. +370 655 66 550 arba el. paštu info@septintasfortas.lt

Vasaros metu ekskursijų nevedame.

 

Steam School Label

© 2021 septintasfortas.lt
Orlov Visual Agency logo