Dienos stovyklos vaikams „Mes – fortiečiai!“
 

Kauno tvirtovės VII fortas kviečia 2-6 klasės moksleivius vasaros dienas leisti šiek tiek neįprastai – raudonų plytų mūro ir žalios pievos apsuptyje vyksiančioje bei atradimų kupinoje dienos stovykloje „Mes – fortiečiai!”!

Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį, nuo ryto iki vakaro truksiančių užsiėmimų metu vaikai ne tik susiras naujų draugų aktyviai leisdami laiką, bet ir susipažins su penkiais skirtingais, tačiau vienaip ar kitaip susijusiais mokslais: fizika, chemija, biologija, matematika ir istorija. Neapsigaukite – čia vaikų laukia ne nuobodūs teoriniai pasakojimai, o žinios, kurias dalyviai įgis aktyvių, įtraukiančių ir nuotaikingų užsiėmimų metu!

2017-ųjų metų vasara bus kitokia ir, be abejo, dar įdomesnė – dienos stovyklų metu išmoksime priversti lemputes žybsėti ir varikliukus suktis, konstruodami įvairias elektros grandinių schemas; kursime molekulių modelius ir žaisime cheminių elementų laivų mūšį; tyrinėsime forto teritorijoje jau esančius ir mūsų pačių užaugintus augalus bei žemėje ir vandenyje gyvenančius organizmus; sėdėdami pievoje nagrinėsime tikimybių ir galimybių teorijas bei žaisime matematinį Jenga; įsitrauksime į išlikimo pamokas; išbandysime patobulintas alpinizmo trasas ir netgi pažinsime skirtingas tapybos technikas!

Kaip supratote, jaunųjų VII forto draugų šią vasarą laukia ypatingi nuotykiai – kiekvieną savaitę parengtos skirtingų temų programos užtikrins linksmai, įdomiai ir naudingai praleistas vasaros dienas!

Dienos stovykla vaikams „Mes – fortiečiai!“. Pažink neatrastą!

Rugpjūčio 8 ir 10 dienomis vyks jau paskutinės šią vasarą dienos stovyklos!
Dienos stovyklos trukmė:
nuo 09:00 iki 18:00 val. antradienį ir ketvirtadienį (pasirinkite Jums patogesnę savaitės dieną). Vaikus į stovyklą galima atvežti nuo 08:00 val. ryto;
Užsiėmimai skirti: į dienos stovyklą priimami 2-6 kl. moksleiviai (turi būti baigta 1 klasė);
Dienos stovyklos kaina: vienam dalyviui – 15 € (į kainą įskaičiuoti visi vienos dienos užsiėmimai, užkandžiai ir pietūs).

Dalyvių registraciją galite atlikti čia!

Dienos stovyklos metu edukacinių užsiėmimų vadovai nuolatos prižiūrės vaikus, užtikrins jų saugumą bei pasirūpins, kad kiekvienas dalyvis gerai praleistų laiką.

Daugiau informacijos:
El.paštu: info@septintasfortas.lt
Telefonu: +370 699 22536

 

 

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

EDUKACIJŲ CENTRAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais +370 655 66550 arba  +370 699 22536

Jei neatsiliepiam –  prašome susisiekti SMS arba el. paštu edukacija@septintasfortas.lt

Visą parą mus rasite Online Facebuke – https://www.facebook.com/kaunotvirtove/

 

Steam School Label

© 2024 septintasfortas.lt
Orlov Visual Agency logo