Paslapčių atlasas
 

Tamsoje šviečiantys tirpalai, šaižiai blyksinčios kibirkštys, amžius menantys galvosūkiai, ne kiekvienam perprantami brėžiniai ir atradimus slepiantys žemėlapiai… Paslapčių atlasas – tai vienintelis objektas, padėsiantis atskleisti tikrąsias atradimų galias.

Po visą VII forto teritoriją pasklidusios ir Paslapčių atlasą iššifruojančios dalys bus surastos tik vienos, net ir tolimiausius Mokslo kraštus ištyrinėjusios, grupės žmonių. Tai žmonės, kuriems proto mankštos nėra reikalingos, o kryžiažodžių sprendimas jiems – tik silpnųjų užsiėmimas.

Gegužės 20 dieną vyksiančios Muziejų nakties metu kviečiame apkeliauti dar nematytus Kauno tvirtovės VII forto Mokslo kraštus: Biologijos slėnis, Fizikos ir Chemijos salos, Matematikos džiunglės, Technologijų kyšulys ir Istorijos įduba į VII fortą atvykusiems naktinėtojams parengė nemenkų išbandymų. Skirtingų Mokslo sričių pagrindu parengtos ir komandas sutiksiančios užduotys mes iššūkį ne tik susirinkusiųjų turimoms žinioms, bet ir žvitriam protui – tamsios šaudmenų sandėlių poternos, šalto rūko apgaubtos artileristų slėptuvės ar drėgme alsuojantys kaponieriai yra sujaukę ne vieno naktinio VII forto lankytojo racionalų mąstymą.

21:30 val. susirinkusieji pasileis į orientacinį žaidimą „Paslapčių atlasas“: čia dalyviams kelią pakirs klaidinantys užduočių labirintai, kojas kertantys išbandymai ir pristabdantys galvosūkių pančiai;

23:00 val. apdovanosime orientacinio žaidimo nugalėtojus – dalyvius, geriausiai susitvarkiusius su jiems mestais iššūkiais;

23:30 val. vyks II šaudmenų sandėlio ekspozicijos atidarymas. Pirmieji ekspozijos lankytojai turės galimybę išvysti pirmą kartą viešai eksponuojamas VII forto ataskaitinių brėžinių kopijas, pagal kuriuos buvo pastatytas VII fortas ir kurių dėka jis yra autentiškai restauruojamas.

Renginys nemokamas. Registracija nevykdoma. Tereikia ateiti.

Daugiau informacijos:

El. paštu info@septintasfortas.lt

Telefonu +370 699 22536

 

 

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

EDUKACIJŲ CENTRAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais +370 655 66550 arba  +370 699 22536

Jei neatsiliepiam –  prašome susisiekti SMS arba el. paštu edukacija@septintasfortas.lt

Visą parą mus rasite Online Facebuke – https://www.facebook.com/kaunotvirtove/

 

Steam School Label

© 2024 septintasfortas.lt
Orlov Visual Agency logo