STEAM stovyklos VII forte tvarkaraštis




 

Pradinės mokyklos ir progimnazijos klasių moksleivių stovykla VII forte
PIRMADIENIS
8:00-9:00 Atvykimas į stovyklą. Siūloma pažaisti įvairius žaidimus, bendraujama, susipažįstama ir pan.
9:00 -9:15 Mankšta kieme
9:15-9:35 Stovyklos veiklų pristatymas, dalyvių paskirstymas į komandas
9:35-10:00 Pusryčiai
1-2kl 3-4kl 5-6kl 7-8kl
10:00-11:15 Lobio paieška – susipažinimas su VII fortu Lobio paieška – susipažinimas su VII fortu Loginiai žaidimai, dėlionės, galvosūkiai Alisa stebuklų šalyje – edukacinė matematitnės logikos ir literatūros edukacinė programa
11:15- 12:15 Kūrybinė veikla–

„Draugystės apyrankių pynimas“

Loginiai žaidimai, dėlionės, galvosūkiai Edukacinė programa  „STEAM iš arti“ Optika – edikacinė fizikos programa su interaktyviom priemonėm
12:15- 13:00 Pietūs
13:00 -14:00 Optika – edikacinė fizikos programa su interaktyviom priemonėm Kūrybinė veikla –

„Draugystės apyrankių pynimas“

Alisa stebuklų šalyje – edukacinė matematitnės logikos ir literatūros edukacinė programa Edukacinė programa  „STEAM iš arti“
14:00 – 15:00 Edukacinė programa  „STEAM iš arti“ Optika – edikacinė fizikos programa su interaktyviom priemonėm Kūrybinė veikla –

„Draugystės apyrankių pynimas“

Loginiai žaidimai, dėlionės, galvosūkiai
15:00- 16:00 Loginiai žaidimai, dėlionės, galvosūkiai Edukacinė programa  „STEAM iš arti“ Optika – edikacinė fizikos programa su interaktyviom priemonėm Kūrybinė veikla –

„Draugystės apyrankių pynimas“

16:00- 16:30 Pavakariai
16:30- 16:45 Dienos refleksija (vyksta komandose, kad kiekvienas vaikas turėtų galimybę išreikšti mintis,  būti išgirstas bei išmoktų klausyti kitų).
16: 45- 18:00 Pasirenkamos veiklos (stalo žaidimai, lauko žaidimai, šokiai).

Tėveliai atvyksta pasiimti vaikų.

 

ANTRADIENIS
8:00-8:45 Atvykimas į stovyklą. Siūloma pažaisti įvairius žaidimus, bendraujama ir pan.
8:45 -9:00 Mankšta kieme
9:00-9:15 Pusryčiai
9:15-10:15 Inžinerinė veikla  „Leonardo da Vinci tiltai“ Edukacinė programa „Gyvybė laše“ 9:15-10:45 Nuo Platono iki Archimedo – taisyklingieji ir pustaisyklingieji briaunainiai Praktinė veikla laboratorijoje
10:15- 11:15 Praktiniai užsiėmimai laboratorijoje Inžinerinė veikla  „Leonardo da Vinci tiltai“
11:15 – 12:15 Edukacinė programa  „Gyvybė laše“ „IQ iššūkis“ – įvairūs galvosūkiai 10:45-12:15  

Praktinė veikla laboratorijoje

Nuo Platono iki Archimedo – taisyklingieji ir pustaisyklingieji briaunainiai
12:15- 13:00 Pietūs
13:00 -14:00 „IQ iššūkis“ – įvairūs galvosūkiai Praktiniai užsiėmimai laboratorijoje Inžinerinė veikla  „Leonardo da Vinci tiltai“ Inžinerinė veikla  „Leonardo da Vinci tiltai“
14:00 – 15:00 Alpinizmas Raketos Molekulinė gastronomija

(ledų, guminukų gamyba)

Edukacinė programa „Gyvybė laše“
15:00- 16:00 Raketos Alpinizmas Edukacinė programa „Gyvybė laše“ Molekulinė gastronomija  (ledų, guminukų gamyba)
16:00- 16:30 Pavakariai
16:30- 16:45 Dienos refleksija (vyksta komandose, kad kiekvienas vaikas turėtų galimybę išreikšti mintis,  būti išgirstas bei išmoktų klausyti kitų).  
16: 45- 18:00 Pasirenkamos veiklos (stalo žaidimai, lauko žaidimai, šokiai). Tėveliai atvyksta pasiimti vaikų.

 

TREČIADIENIS
8:00-8:45 Atvykimas į stovyklą. Siūloma pažaisti įvairius žaidimus, bendraujama, ir pan.
8:45 -9:00 Mankšta
9:00-9:15 Pusryčiai
9:15-10:15 Geometrijos edukacija

„Platono briaunainiai” , avinžirnių konstruktorius

„EKO laboratorija“ 9:15-10:45 Naujausi atradimai ir įrodymai matematikoje Praktinė veikla laboratorijoje
10:15- 11:15 Fizikos edukacija

„Hidraulika“

Geometrijos edukacija

„Platono briaunainiai” , avinžirnių konstruktorius

11:15 – 12:15 Pažintinė veikla  „Gamtos pėdsakai“ Fizikos edukacija

„Hidraulika“

10:45-12:15 Praktinė veikla laboratorijoje Naujausi atradimai ir įrodymai matematikoje
12:15- 13:00 Pietūs
13:00 -14:00 „EKO laboratorija“ Pažintinė veikla  „Gamtos pėdsakai“ Fizikos edukacija

„Hidraulika“

Fizikos edukacija

„Hidraulika“

14:00 – 15:00 Molekulinė gastronomija  (ledų, guminukų gamyba) Stalo žaidimai Alpinizmas „IQ iššūkis“ – įvairūs galvosūkiai
15:00- 16:00 Stalo žaidimai Molekulinė gastronomija  (ledų, guminukų gamyba) „IQ iššūkis“ – įvairūs galvosūkiai Alpinizmas
16:00- 16:30 Pavakariai
16:30- 16:45 Dienos refleksija (vyksta komandose, kad kiekvienas vaikas turėtų galimybę išreikšti mintis,  būti išgirstas bei išmoktų klausyti kitų).
16: 45- 18:00 Pasirenkamos veiklos (stalo žaidimai, lauko žaidimai, šokiai). Tėveliai atvyksta pasiimti vaikų.

 

KETVIRTADIENIS
8:00-8:45 Atvykimas į stovyklą.  Siūloma pažaisti įvairius žaidimus, bendraujama, ir pan.
8:45 -9:00 Mankšta
9:00-9:15 Pusryčiai
9:15-10:15 Veikla laboratorijoje

„Cheminiai žaidimai“

Biologijos edukacija

„Mikropasaulis“

9:15-10:45 Praktinė veikla laboratorijoje Fraktalai
10:15- 11:15 Kūrybinė veikla „Mozaika“ šokio mokymasis bendram flach mob’ui
11:15 – 12:15 šokio mokymasis bendram flach mob’ui Kūrybinė veikla „Mozaika“ 10:45-12:15 Fraktalai Praktinė veikla laboratorijoje
12:15- 13:00 Pietūs
13:00 -14:00 Biologijos edukacija

„Mikropasaulis“

Veikla laboratorijoje

„Cheminiai žaidimai“

šokio mokymasis bendram flach mob’ui Biologijos edukacija

„Mikropasaulis“

14:00 – 15:00 Komandiniai žaidimai lauke Burbulologija Biologijos edukacija

„Mikropasaulis“

Praktinė veikla „Elektra“
15:00- 16:00 Burbulologija Komandiniai žaidimai lauke Praktinė veikla „Elektra“ šokio mokymasis bendram flach mob’ui
16:00- 16:30 Pavakariai
16:30- 16:45 Dienos refleksija (vyksta komandose, kad kiekvienas vaikas turėtų galimybę išreikšti mintis,  būti išgirstas bei išmoktų klausyti kitų)
16: 45- 18:00 Pasirenkamos veiklos (stalo žaidimai, lauko žaidimai, šokiai)  Tėveliai atvyksta pasiimti vaikų

 

PENKTADIENIS
8:00-8:45  Atvykimas į stovyklą.  Siūloma pažaisti įvairius žaidimus, bendraujama, ir pan.
8:45 -9:00  Pusryčiai
9:00-10:00 Savaitės viktorina Ugnies valdovai 9:15-10:45 Matematiniai parketai Praktinė veikla laboratorijoje
10:00- 11:00 Praktinė veikla „Elektra“ Savaitės viktorina
11:00 – 12:00 Kūrybinės dirbtuvės (ekomobilių, lėktuvų gamyba) Optinės iliuzijos 10:45-12:15 Praktinė veikla laboratorijoje Matematiniai parketai
12:10- 12:15 Bendras visų dalyvių šokis (flach mob’as)
12:15- 13:00 Pietūs
13:00 -14:00 Ugnies valdovai Kūrybinės dirbtuvės (ekomobilių, lėktuvų gamyba) Savaitės viktorina Savaitės viktorina
14:00 – 15:00 Konstruktoriai Praktinė veikla „Elektra“ Komandiniai žaidimai lauke Burbulologija
15:00- 16:00 Optinės iliuzijos Konstruktoriai Burbulologija Komandiniai žaidimai lauke
16:00- 16:30 Pavakariai
16:30- 16:00 Stovyklos refleksija (sudaromos galimybės kiekvienam vaikui išsakyti savo nuomonę  apie patikusias veiklas ar tobulintinus dalykus stovykloje)
16: 45- 18:00 Pasirenkamos veiklos (stalo žaidimai, lauko žaidimai, šokiai) Tėveliai atvyksta pasiimti vaikų.

 

Atsižvelgiant į oro sąlygas programa gali būti koreguojama. Esant tinkamam orui dalis veiklų planuojama gryname ore: kieme ir palapinėje. Esant netinkamom oro salygom lauke numatytos veiklos pagal bus vedamos patalpose arba keičiamos į kitas veiklas (pvz. alpinizmas į estafetes viduje)

 

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

EDUKACIJŲ CENTRAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais +370 655 66550 arba  370 699 22536

Jei neatsiliepiam – labai prašome SMS arba el. paštu mokykla@septintasfortas.lt

Visą parą mus rasite Online Facebuke – https://www.facebook.com/kaunotvirtove/

Muziejaus lankymas:

Dėl apsilankymo muziejaus ekspozicijoje ir ekskursijų grupėms kreptis tel. +370 655 66 550 arba el. paštu info@septintasfortas.lt

Vasaros metu ekskursijų nevedame.

 

Steam School Label

© 2020 septintasfortas.lt
Orlov Visual Agency logo