Užsakomieji renginiaiRenginių planavimas šeimai ar kolektyvui neretai tampa varginančiu galvosūkiu – originalaus bei visus dalyvius įtraukiančio užsiėmimo paieškos pareikalauja nemažai laiko, o dar daugiau jo prireikia sprendžiant kilusius organizacinius rūpesčius. VII forto įgula siūlo nepamirštamų nuotykių kupinas istorines programas, kurios pagelbės Jums išspręsti šį galvosūkį!

 
Erdvė jūsų renginiui

Pasirinkite bent vieną

Įsimintino renginio programa

"Kauno tvirtovės VII forto istorija" Kaina: 3 € / žmogui

IMG_0393fdf.jpg

Ekskursijos metu Jūsų laukia vaizdinga kelionė po daugiau nei 7,5 ha užimančią VII forto teritoriją, kurią papildys išsamus pasakojimas apie šį XIX a. pabaigos Rusijos imperijos gynybinį įtvirtinimą. Ekskursijos dalyviai apžiūrės išlikusius autentiškus statinius, sužinos, kaip ir kur buvo laikomi šaudmenys bei ginkluotė, kokia buvo VII forto infrastruktūra, o nusileidę į gynybinį griovį, sužinos, kokiu principu vyko forto gynyba bei kaip, laikui bėgant, keitėsi VII forto aplinka ir paskirtis.

"Sekant caro pėdsakais. Kauno tvirtovės paslaptys" Kaina: 3 € / žmogui

960098_671726429517093_1891430076_n

Karta iš kartos miesto gyventojų perduodamos legendos byloja – Kauno tvirtovės VII forte ilgus metus slypi Rusijos caro Aleksandro III lobis, kurį čia paliko iš tvirtovės besitraukiantys rusų kariai. Orientacinio žaidimo metu, sekdami caro pėdsakais, renginio dalyviai pažins sudėtingą ir kartais bauginančią senųjų Kauno tvirtovės karių kasdienybę bei bandys atskleisti ilgaamžio lobio paslaptis. Tamsūs VII forto kazematai ir juose slypinčios istorinės protų kovos leis atsiskleisti tiems, kuriuos vilioja ne ekstremalūs pojūčiai, o galimybė praplėsti žinias bei sužinoti dar negirdėtų faktų apie Kauno tvirtovę.

"Kauno tvirtovės gynėjų istorija" Kaina: 5 € / žmogui

Tado Laurinaicio nuotr_ (6)

1915 metų rugpjūčio 5 dieną Kaune griaudėjo sprogimai, ore tvyrojo parako, ugnies bei dulkių kvapas. Tvirtovėje dislokuoti artileristai evakavosi iš gynybinę vertę praradusios tvirtovės, palikdami čia naudotus pabūklus ir įrangą artėjančiai vokiečių armijai. Naktinės ekskursijos metu kviečiame sugrįžti į Pirmojo pasaulinio karo pradžios laikotarpį Kaune – kokie pokyčiai vyko mieste, tapusiame pirmosios klasės tvirtove? Kaip Kauno tvirtovėje buvo ruošiamasi būsimajam vokiečių puolimui? Kokius išgyvenimus patyrė Kauno tvirtovės fortus gynę kariai? Atsakymus į šiuos klausimus išgirsite lankydami slapčiausias VII forto vietas, kurios dar niekada nebuvo atvertos turistams bei klausydamiesi Kauno tvirtovės ir jos įgulos istorijos, susiklosčiusios Kaune vykstant svarbiausiems mūšiams, nulėmusiems Kauno tvirtovės ateitį.

"Tvirtovė. Žvilgsnis iš skirtingų barikadų pusių" Kaina: 3 € / žmogui

12313644_1008009385888794_417092905360818728_nff.jpg

Nuo pat statybų pradžios Kauno tvirtovei buvo žadama sėkmė, tačiau viena iš penkių pirmosios klasės Rusijos imperijos tvirtovių krito, kuomet iš devynių jos fortų buvo užimti vos trys… Ekskursijos metu išgirsite tris skirtingus požiūrius į tuos pačius įvykius – išgyventomis istorijomis dalinsis miesto gyventojai, vokiečių bei rusų kariai. Keliaudami po VII forto teritoriją išvysite, kaip mūšiams ruošėsi ir su kokiais sunkumais susidūrė tvirtovės įgula, sužinosite, dėl ko labiausiai baiminosi tvirtovę puolantys vokiečių kariai bei iš arti pamatysite, kaip atrodė į vokiečių rankas patekęs Kaunas ir kokios nuotaikos vyravo miesto gatvėse.

"Nepaprastoji padėtis" Kaina: 3 € / žmogui

11006461_877337838955950_4882931516279825482_n

Apie nepaprastosios padėties paskelbimą praneša kaukiančios sirenos – jos pažymi, kad Kauno tvirtovės VII forto komendantas įsako vykdyti saugumą užtikrinantį veiksmų planą, pagal kurį laboratorijoje atsidūrę programos dalyviai privalės pasirūpinti būtiniausiomis atsargomis. Čia dalyviai turės išmokti, kaip, pasitelkus maisto gastronomijos mokslą, galima pasigaminti nepakeičiamų maisto atsargų; užtikrins tarpusavio saugumą, pasigaminę melo detektorių; o signalines ir šilumą teikiančias priemones pakeis be ugnies iššaunančiais šventiniais fejerverkais, karščiui atspariomis rankomis ir nuo vieno vandens lašo užsidegančiais milteliais.

Pasirinkite bent vieną

Jūsų pageidavimai

Jūsų šventės apytikslė kaina: 0,00
Šventės data:
Pasirinkite renginio datą
Dalyvių skaičius:
Įveskite dalyvių skaičių
Vardas Pavardė:
Įveskite savo vardą ir pavardę
Telefono nr.:
Įveskite savo telefono numerį
El. paštas:
Įveskite savo elektroninio pašto adresą
 
 
Jūsų užklausa buvo išsiųsta sėkmingai. greitu metu su jumis susisieksime.
×

 

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

EDUKACIJŲ CENTRAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais +370 655 66550 arba  370 699 22536

Jei neatsiliepiam – labai prašome SMS arba el. paštu mokykla@septintasfortas.lt

Visą parą mus rasite Online Facebuke – https://www.facebook.com/kaunotvirtove/

Muziejaus lankymas:

Dėl apsilankymo muziejaus ekspozicijoje ir ekskursijų grupėms kreptis tel. +370 655 66 550 arba el. paštu info@septintasfortas.lt

Vasaros metu ekskursijų nevedame.

 

Steam School Label

© 2023 septintasfortas.lt
Orlov Visual Agency logo