Inžinerija

  • Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 15
  • Programos trukmė: ~ 1 val. 15 min.
  • Programos kaina: vienam dalyviui - 10 €
  • Užsisakyti galite: el. paštu info@septintasfortas.lt , telefono numeriu + 370 699 22536 bei muziejaus informacijos centre

 

Kaip ir kitų mokslų, inžinerijos bei technologijos  sąvokos Kauno tvirtovės VII forte neatitinka to, ką sutinkate mokykloje. Šių užsiėmimų metu su dalyviais negaminsime raktų pakabukų ir netapysime teptuku, o konstruosime neįprastus žaislus, kuriuos kiekvienas dirbtuvėlių dalyvis galės išsinešti su savimi.

Visi programos dalyviai bus aprūpinti reikalingais įrankiais, priemonėmis ir detalėmis, pagamintomis Kauno tvirtovės VII forte, naudojant lazerines cnc pjovimo stakles, pjaustymo ir spausdinimo ploterius. Gamybos proceso metu visas reikalingas žinias apie gaminamą kūrinį suteiks mūsų patyrusios mokytojos.

 

Kaleidoskopas

 

Netyčia atsiradęs prietaisas jau keletą amžių savo kuriamais raštais džiugina ne vieną. Šios edukacinės programos metu dalyviai susipažins su kaleidoskopo atsiradimo istorija, paskirtimi bei, konstruodami jį patys, išsiaiškins, iš ko jis iš tiesų susideda. Stengdamiesi suprasti, kaip veikia kaleidoskopas, nagrinėsime optikos mokslą: susipažinsime su šviesos prigimtimi, spalvomis, difuziniu ir veidrodiniu atspindžiais bei, žinoma, atnaujinsime savo žinias apie veidrodžius.

Programa rekomenduojama: 5-7 klasės mokiniams

Eskursijos nuotrauka

Ekomobilis

 

Edukacinės programos metu dalyviai susipažins su bendra greičio sąvoka bei išmoks, kaip dar gali būti skirstomas šis fizikinis dydis. Programos dalyviai taip pat išsiaiškins, ką reiškia skirtingi greičio matavimo vienetai ir kaip galima sužinoti bet kokio objekto judėjimo greitį. Susipažinę su teorija, programos dalyviai, padedant patyrusioms vedėjoms, susikonstruos savo unikalų, gumine juostele varomą, ekomobilį!

Programa rekomenduojama: 2-4 klasės mokiniams

Eskursijos nuotrauka

Ežiukas

 

Tai jauniausiems VII forto draugams skirta edukacinė programa. Šios programos metu kiekvienas jaunasis tyrinėtojas surinks savo ežiukui įvairiausių gėrybių rinkinį, jį papuošdamas ir sugalvodamas jam labiausiai tinkantį vardą. Šio užsiėmimo metu lavinama smulkioji motorika, loginis mąstymas, skatinamas kūrybiškumas bei įgyjama individualaus darbo ir skaičiavimo praktikos.

Programa gali būti pritaikoma temai „Ežiukas eina į mokyklą“.

Programa rekomenduojama: 5-8 metų vaikams

Eskursijos nuotrauka

 

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

EDUKACIJŲ CENTRAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais +370 655 66550 arba  +370 699 22536

Jei neatsiliepiam –  prašome susisiekti SMS arba el. paštu edukacija@septintasfortas.lt

Visą parą mus rasite Online Facebuke – https://www.facebook.com/kaunotvirtove/

 

Steam School Label

© 2024 septintasfortas.lt
Orlov Visual Agency logo