Praėję renginiai

Magijos takais: paparčio žiedo beieškant

Magijos takais: paparčio žiedo beieškant

Data: 2017-06-23

  Vasaros saulėgrįža jau nuo seno apgaubta legendomis, magija ir burtais: laužo liepsnų žaismas, rūke paskendusios laukų gėlės, besikaupianti rasa ir švelniai glostantis vasaros brizas – užburianti gamta trumpiausią metų naktį kviečia pasiduoti mistikai ir, keliaujant magijos takais, ieškoti tik šiąnakt pasirodančių gamtos paslapčių.   Saldų miegą į laiką gamtos apsuptyje iškeitę paparčio žiedo ieškotojai… Read more »

Plačiau
Paslapčių atlasas

Paslapčių atlasas

Data: 2017-05-20

  Tamsoje šviečiantys tirpalai, šaižiai blyksinčios kibirkštys, amžius menantys galvosūkiai, ne kiekvienam perprantami brėžiniai ir atradimus slepiantys žemėlapiai… Paslapčių atlasas – tai vienintelis objektas, padėsiantis atskleisti tikrąsias atradimų galias. Po visą VII forto teritoriją pasklidusios ir Paslapčių atlasą iššifruojančios dalys bus surastos tik vienos, net ir tolimiausius Mokslo kraštus ištyrinėjusios, grupės žmonių. Tai žmonės, kuriems… Read more »

Plačiau
Dienos stovyklos vaikams „Mes – fortiečiai!“

Dienos stovyklos vaikams „Mes – fortiečiai!“

Data: 2017-08-10

  Kauno tvirtovės VII fortas kviečia 2-6 klasės moksleivius vasaros dienas leisti šiek tiek neįprastai – raudonų plytų mūro ir žalios pievos apsuptyje vyksiančioje bei atradimų kupinoje dienos stovykloje „Mes – fortiečiai!”! Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį, nuo ryto iki vakaro truksiančių užsiėmimų metu vaikai ne tik susiras naujų draugų aktyviai leisdami laiką, bet ir susipažins su… Read more »

Plačiau
Nemokamos ekskursijos vilniečiams

Nemokamos ekskursijos vilniečiams

Data: 2017-01-28

  Sveikiname Vilnių ir visus vilniečius su 694-uoju miesto gimtadieniu ir kviečiame jį sutikti Kaune! Kaunas savo lankytojus stebina ne tik nuostabia XIX a. pab. – XX a. pr. medine bei tarpukario modernizmo architektūra, plačiomis Nemuno pakrantėmis, natūralia gamta alsuojančiais parkais, muziejų, teatrų, galerijų, kavinių, restoranų ir barų įvairove, bet ir unikaliu kariniu paveldu. Kauno… Read more »

Plačiau
Dingusių Kalėdų beieškant: Tvirtovės karių išbandymai

Dingusių Kalėdų beieškant: Tvirtovės karių išbandymai

Data: 2016-12-17

  Vieną šaltą žiemos dieną VII forto įgulą pasiekė slapta vadovybės telegrama: tvirtovėje dingo itin svarbus objektas. Apieškojus visą Kauno miestą, nuspręsta skelbti ypatingąją padėtį – pranešta, jog tvirtovėje pasimetė Kalėdos, paskutinį kartą pastebėtos VII forte. Jų paieškai nepakaks įprastos šio forto įgulos – tam renkamas išskirtinis dalinys. Programos metu jaunieji VII forto draugai, lydimi… Read more »

Plačiau
Paminklo žuvusiems VII forte atidengimo ceremonija

Paminklo žuvusiems VII forte atidengimo ceremonija

Data: 2016-11-02

  XX a. I pusėje pasaulį sukrėtę įvykiai paliko ryškų pėdsaką Lietuvos istorijoje. Pirmojo pasaulinio karo metu Rusijos imperijos vakarinį pasienį gynusi Kauno tvirtovė jau po poros dešimčių metų, vykstant Antrajam pasauliniam karui, buvo panaudota nacių ideologijos reikmėms. 1941 m. birželio 30 d. Kauno tvirtovės VII forte buvo įsteigta pirmoji koncentracijos stovykla nacių okupuotose teritorijose…. Read more »

Plačiau
„Tvirtovė“

„Tvirtovė“

Data: 2016-10-31

  Iš miesto besitraukiantys civiliai gyventojai, tolimesnių komendanto įsakymų laukianti tvirtovės įgula, sužeistuosius slaugančios gailestingosios seserys bei link pirmajame gynybos sektoriuje išsidėsčiusių fortų nenumaldomai artėjantys vokiečių karių batalionai… Jūs esate čia ne tam, jog taptumėte stebėtojais. Jums tekusi užduotis gali pakeisti Kauno tvirtovės likimą. Kiekvieną vakarą į prieblandą panyrantys VII forto statiniai iki šiol saugo… Read more »

Plačiau
Naktinė ekskursija „Kauno tvirtovės gynėjų istorija“

Naktinė ekskursija „Kauno tvirtovės gynėjų istorija“

Data: 2016-10-14

  1915 metų rugpjūčio 5 diena. Kaunas. Mieste griaudėja sprogimai, jaučiamas ore tvyrantis parako, ugnies bei dulkių kvapas. Per kūną pereina krečiantis šiurpulys, sukeltas giliai tūnančios panikos ir baimės. Tu vienas iš jų. Tų, kurių čia neturėtų būti. Tu stovi Pirmojo pasaulinio karo apsuptyje, nors nesi nei kareivis, nei karininkas. Tu paprastas civilis, stebintis Kauno… Read more »

Plačiau
Jaunųjų tyrėjų savaitgaliai: Mokslas Tavo rankose

Jaunųjų tyrėjų savaitgaliai: Mokslas Tavo rankose

Data: 2017-05-21

  Kauno tvirtovės VII forte Mokslas yra rašomas iš didžiosios raidės – sudėtingi mus supantys procesai, stebinantys reiškiniai, viską paaiškinančios ir naujus klausimus keliančios teorijos neleidžia nustoti žavėtis Mokslo paaiškinamu pasauliu. Pasitelkdami kūrybą ir paprastą kalbą, Mokslu siekiame sudominti net ir jam abejingiausius jaunosios kartos atstovus. Jaunųjų tyrėjų savaitgaliai – tai kiekvieną savaitgalį vyksiantys chemijos,… Read more »

Plačiau
Mokslas kitomis spalvomis: atrask, pažink, išbandyk

Mokslas kitomis spalvomis: atrask, pažink, išbandyk

Data: 2016-09-10

Jau trečius metus iš eilės, sulaukus pirmųjų rudens savaičių, Kauno tvirtovės VII forte įsikuria didžiausio Lietuvoje mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ mokslo populiarinimo šventė.

Plačiau

 

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

EDUKACIJŲ CENTRAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais +370 655 66550 arba  +370 699 22536

Jei neatsiliepiam –  prašome susisiekti SMS arba el. paštu edukacija@septintasfortas.lt

Visą parą mus rasite Online Facebuke – https://www.facebook.com/kaunotvirtove/

 

Steam School Label

© 2024 septintasfortas.lt
Orlov Visual Agency logo