Neformalusis vaikų švietimas

  • Būreliai skirti: 1-12 klasių moksleiviams
  • Užsiėmimų trukmė: 2 ak. val. (1 val. 30 min.), vieną kartą per savaitę
  • Užsiėmimų kaina: 35 eurai/mėn. minus NVŠ krepšelis
  • Užsiėmimų trukmė: rugsėjo 18 d. - birželio 1 d.

Taikomųjų mokslų būrelių programose – chemijos, fizikos, biologijos, matematikos, kompiuterinio projektavimo ir modeliavimo bei programavimo užsiėmimai, pritaikyti 1-12 klasių moksleiviams, siekiant suteikti teorinių ir praktinių mokslo žinių, bei užtikrinti moksleivių pranašumą būsimų kolegų tarpe ankstyvojoje karjeros stadijoje.

Visus mokslo metus trunkantys užsiėmimai yra skirti susipažinti su gamtos ir tiksliaisiais mokslais arba gilinti jau turimas žinias, susipažįstant su praktiniu darbu laboratorijoje, atliekant cheminius, fizikinius, biologinius eksperimentus ir darbu kompiuterizuotoje matematikos klasėje, išmokstant naudotis kompiuterinio projektavimo programine įranga, pjaustymo ir spausdinimo ploteriais, lazerinėmis staklėmis ir kita kompiuterizuota įranga.

Kiekvienas užsiėmimų dalyvis bus aprūpinamas saugos priemonėmis, reagentais, indais, fizikos bei biologijos tyrimams reikalinga aparatūra. Užsiėmimų metu užtikrinamas dalyvių saugumas bei nuolatinė priežiūra.

Parengta programa skatinsime betarpišką bendravimą tarp žingeidžių moksleivių, žengiančių pirmuosius žingsnius mokslo pažinime ir diplomuotų gamtos mokslų specialistų. Kartu su jaunais, atsakingais bei pedagoginio darbo patirtį turinčiais kuratoriais, moksleiviai išbandys darbą šiuolaikiškai įrengtoje laboratorijoje bei kompiuterizuotoje matematikos klasėje.

Kviečiame tėvelius ir užsiėmimų dalyvius prisijungti prie Kauno tvirtovės VII forto Taikomųjų mokslo būrelių grupės socialiniame tinkle Facebook! Joje rasite visą aktualiausią informaciją apie būrelius.

Rengiami užsiėmimai suskirstyti į šias grupes:

Gamtos mokslų bičiuliai

Užsiėmimai skirti 1-4 ir 5-8 klasių moksleiviams, kurie Kauno tvirtovės VII forto laboratorijoje lankysis pirmą kartą ir siekia sukurti tvirtus gamtos mokslų pamatus. Parengtos programos metu patys sudėtingiausi cheminiai, fizikiniai ir biologiniai reiškiniai bus paaiškinami remiantis praktiniais pavyzdžiais bei laboratoriniais bandymais, o jau nuo pirmųjų užsiėmimų moksleiviai bus skatinami tyrinėti, analizuoti ir logiškai mąstyti.

Eskursijos nuotrauka

Matematikos bičiuliai

Užsiėmimai skirti 2-4 klasių moksleiviams, kurių metu siekiama pagilinti jau turimas matematikos žinias, pasiruošti stojimui į progimnazijos klases ir įvairiems matematikos konkursams. Užsiėmimų metu 1 val. bus skirta teorijai ir uždavinių sprendimui, o pusvalandis – matematinės kompetencijos ugdymui žaidimo forma. Moksleiviai taip pat bus skatinami dalyvauti įvairiuose matematikos konkursuose, kurie ugdo kūrybinį loginį mąstymą.

Užsiėmimų akimirkos

Eskursijos nuotrauka

Gamtos mokslų draugai

Užsiėmimai skirti 5-8 klasių moksleiviams, siekiantiems plėsti ir praktiškai įtvirtinti jau turimas ir mūsų edukacinėje laboratorijoje įgytas chemijos, fizikos ir biologijos mokslų žinias. Užsiėmimų metu moksleiviai tyrinės atitinkamas disciplinas ir susipažins su praktiniu darbu laboratorijoje, atlikdami cheminius, fizikinius ir biologinius eksperimentus bei jų analizes.

Eskursijos nuotrauka

Matematikos draugai

Užsiėmimų metu stiprinami 5-8 klasių moksleivių savarankiško matematikos mokymosi įgūdžiai, ruošiamasi aukštesnės klasės kursui ar stojamajam egzaminui į gimnazijas. Moksleiviai užsiėmimų metu susipažins įdomiąja matematika – spręs neįprastus uždavinius, galvosūkius, žais matematinius žaidimus. Moksleiviai taip pat bus skatinami dalyvauti įvairiuose matematikos konkursuose, kurie ugdo kūrybinį loginį mąstymą.

Užsiėmimų akimirkos

Eskursijos nuotrauka

Gamtos mokslų ekspertai

Užsiėmimai skirti 9 – 12 klasių moksleiviams, mokykloje įgyjantiems pagrindines chemijos, fizikos ir biologijos žinias, norintiems jas pagilinti bei siekiantiems praktinės laboratorinio-tiriamojo darbo patirties pagal individualius poreikius. Užsiėmimų metu moksleiviams suteikiama galimybė lankytis moderniausiose Lietuvos įmonių ir universitetų laboratorijose.

Siekiant pritaikyti įgytas žinias bei ugdyti pedagogines kompetencijas, moksleiviai nuolatos skatinami dalyvauti nacionaliniuose mokslo festivaliuose ar vesti edukacines programas jaunesniems moksleiviams.

Eskursijos nuotrauka

Matematikos ekspertai

Užsiėmimai skirti 9-10 ir 11-12 klasių moksleiviams, siekiantiems pakartoti ir pagilinti jau turimas matematikos žinias, pasiruošti įvairiems matematikos konkursams bei valstybiniam matematikos egzaminui – stiprinami mokinių gebėjimai, supažindinama su egzaminų struktūra, atliekama daug tipinių egzaminų užduočių. Užsiėmimų metu moksleiviams suteikiama galimybė lankytis moderniausiose Lietuvos įmonių ir universitetų laboratorijose.

Siekiant pritaikyti įgytas žinias bei ugdyti pedagogines kompetencijas, moksleiviai nuolatos skatinami dalyvauti nacionaliniuose mokslo festivaliuose ar vesti edukacines programas jaunesniems moksleiviams.

Užsiėmimų akimirkos

Eskursijos nuotrauka

Kompiuterinis projektavimas ir modeliavimas

Užsiėmimų metu 7-9 ir 10-12 klasių moksleiviai susipažins su kompiuterinio projektavimo programine įranga (AutoCad, SolidWorks ir kt.), išmoks dirbti su pjaustymo ir spausdinimo ploteriais, lazerinėmis staklėmis ir kita kompiuterizuota įranga. Parengta programa siekiama suteikti moksleiviams pagrindines teorines ir praktines braižybos bei projektavimo žinias, padėsiančias tolimesnėse architektūros, kompiuterinio projektavimo ir modeliavimo studijose.

Skaityti daugiau

Eskursijos nuotrauka

 

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

EDUKACIJŲ CENTRAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais +370 655 66550 arba  +370 699 22536

Jei neatsiliepiam –  prašome susisiekti SMS arba el. paštu edukacija@septintasfortas.lt

Visą parą mus rasite Online Facebuke – https://www.facebook.com/kaunotvirtove/

 

Steam School Label

© 2024 septintasfortas.lt
Orlov Visual Agency logo