• Būreliai skirti: 1–12 klasių moksleiviams
  • Užsiėmimų trukmė: 2 ak. val. (1 val. 30 min.), vieną kartą per savaitę
  • Vieno būrelio kaina mėnesiui yra 60 eurų. Taikomas 20 eurų NVŠ krepšelis vienam būreliui. Taikoma 50 % nuolaida antram bei trečiam būreliui.
  • Užsiėmimų trukmė: rugsėjo 12 d. – birželio 15 d.
  • Registracijos nuoroda: https://forms.gle/nned3pF1A8dUD8FK6

Matematikos būreliai1–12 klasių mokiniams pritaikytas interaktyvus, loginį ir vizualinį mąstymą lavinantis ugdymas. Užsiėmimai vyksta nedidelėse grupėse, kurių mokytojai stengiasi prisitaikyti prie kiekvieno vaiko gebėjimų ir padėti jam tobulėti. Ugdydami matematinę kompetenciją, taikome įvairius nestandartinius ir klasikinius mokymo(si) metodus, kurie naudojami atsižvelgiant į amžiaus grupes. Daug dėmesio skiriama loginėms, geometrinėms, nestandartinėms užduotims. Skatiname mokinius dalyvauti konkursuose ir padedame pasirengti patikroms ir olimpiadoms.

Užsiėmimai vyksta Kauno tvirtovės VII forte įrengtoje matematikos klasėje, būrelių dalyviai yra aprūpinami visomis reikalingomis priemonėmis, suteikiama galimybė naudotis integruotais žaidimais.

Matematikos būrelių akimirkos

 

Matematikos bičiuliai

Užsiėmimai skirti priešmokyklinių bei 1–4 klasių mokiniams, kurių metu siekiama pagilinti jau turimas matematikos žinias, pasiruošti stojimui į progimnazijos klases ir įvairiems matematikos konkursams. Užsiėmimų metu 1 val. bus skirta teorijai ir uždavinių sprendimui, o pusvalandis – matematinės kompetencijos ugdymui žaidimo forma. Moksleiviai taip pat bus skatinami dalyvauti įvairiuose matematikos konkursuose, kurie ugdo kūrybinį loginį mąstymą.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę čia!

Eskursijos nuotrauka

Matematikos draugai

Užsiėmimų metu stiprinami 5–8 klasių mokinių savarankiško matematikos mokymosi įgūdžiai, ruošiamasi aukštesnės klasės kursui ar stojamajam egzaminui į gimnazijas. Moksleiviai užsiėmimų metu susipažins įdomiąja matematika – spręs neįprastus uždavinius, galvosūkius, žais matematinius žaidimus. Moksleiviai taip pat bus skatinami dalyvauti įvairiuose matematikos konkursuose, kurie ugdo kūrybinį loginį mąstymą.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę čia!

Eskursijos nuotrauka

Matematikos ekspertai

Užsiėmimai skirti 9–10 ir 11–12 klasių mokiniams, siekiantiems pakartoti ir pagilinti jau turimas matematikos žinias, pasiruošti įvairiems matematikos konkursams bei valstybiniam matematikos egzaminui – stiprinami mokinių gebėjimai, supažindinama su egzaminų struktūra, atliekama daug tipinių egzaminų užduočių. Užsiėmimų metu moksleiviams suteikiama galimybė dalyvauti mokslo festivaliuose ir lankytis moderniausiose Lietuvos įmonėse bei universitetuose.

Užsiregistruoti į būrelį galite paspaudę čia!

Eskursijos nuotrauka

 

Darbo laikas

Dirbame 25 valandas per dieną 8 dienas per savaitę laisvu grafiku 😉

EDUKACIJŲ CENTRAS:

Dėl edukacijų moksleiviams skambinti telefonais +370 655 66550 arba  +370 699 22536

Jei neatsiliepiam –  prašome susisiekti SMS arba el. paštu edukacija@septintasfortas.lt

Visą parą mus rasite Online Facebuke – https://www.facebook.com/kaunotvirtove/

 

Steam School Label

© 2024 septintasfortas.lt
Orlov Visual Agency logo